• Twoja.TV
  • Twoja.TV
  • Ramówka
  • Reklama
  • Katalog korzyści
  • Blog
  • Zasięg Twoja.TV
  • Jak to działa?
  • FAQ
  • Kategorie
  • Film
  • Gry
  • Kulinaria
  • Motoryzacja
  • Muzyka
  • Podróże
  • Więcej
    • Animacja
    • Blog
    • Edukacja
    • Nauka i Technika
    • Poradniki
    • Rozrywka
    • Śmieszne
    • Sport
    • Społeczne i non-profit
    • Wiadomości i polityka
    • Zwierzęta
    • Inne
    • Wydarzenia
    • Reportaż
    • Życie i Styl
    • Po Szkole
Twoja.TV | Twoje filmy w telewizji!
Emisja w TV
  • 2786
  • 1
  • 0
  • 0
  • 1
  • 0
Andrzej Tarkowski-Kiliszewski

reportaż z Gali Magazynu LAW BUSINESS QUALITY. Finał Konkursu

  • Andrzej Tarkowski-Kiliszewski
  • 545 Filmów
  • Opis
  • Udostępnij

reportaż z Gali Magazynu LAW BUSINESS QUALITY. Finał Konkursu "Prestiżowy Produkt Roku 2016", hotel Mercury 17 czerwca 2016 r.

Opublikowano:
Kategoria wiekowa:
Od lat 7
Język produkcji:
polski
Kraj produkcji:
Polska
Rok produkcji:
2016
Kategorie:
  • Życie i Styl
Tagi:
Brak emisji

Uwaga!


Pamiętaj, że przesyłanie nieuzasadnionych zgłoszeń może spowodować usunięcie Twojego konta z serwisu Twoja.TV.

Zgłoś Film

Komentarze (0)

Nieuzasadnione zgłoszenia mogą spowodować usunięcie Twojego konta z serwisu Twoja.TV.

  • 2018_09_24_Listawspolnatv
    2018_09_24_Lista 2.9k 0 0
  • Jesteśmy wolnymi wspólnotami - łącz i bądź. Część 17SophiaTV
    Jesteśmy wolnymi wspólnotami - łącz i bądź. Część 17 401 4 0
  • Afera na dywaniku odc 6Andrzej Tarkowski-Kiliszewski
    Afera na dywaniku odc 6 2.5k 1.4k 0
  • Wojciech Kostka partner strategiczny - o Gali Law Business Quality 21.06.2017 (1Andrzej Tarkowski-Kiliszewski
    Wojciech Kostka partner strategiczny - o Gali Law Business Quality 21.06.2017 (1 1.6k 0 0
  • Andrzej Nowak Dejw - Jestem dla CiebieAndrzej Nowak
    Andrzej Nowak Dejw - Jestem dla Ciebie 2.4k 0 0
  • Projekt Celebryci - zwiastun TelewizjeRegionalne
    Projekt Celebryci - zwiastun 1.7k 101 0
  • Lucyna Wiewiórska - organizator Kongresu Przyszłości Biznesu Beauty 2017Andrzej Tarkowski-Kiliszewski
    Lucyna Wiewiórska - organizator Kongresu Przyszłości Biznesu Beauty 2017 2.5k 1 0
  • Monika Grzelak - Rymarczyk -Mistrzyni Polski w salsie- o Salsie na arenie międzAndrzej Tarkowski-Kiliszewski
    Monika Grzelak - Rymarczyk -Mistrzyni Polski w salsie- o Salsie na arenie międz 1.9k 0 0
  • Aqua House TVAquaHouse
    Aqua House TV 8.0k 0 0
  • SOLEO - SŁODKO SŁODKA - OFFICIAL VIDEODANCE24
    SOLEO - SŁODKO SŁODKA - OFFICIAL VIDEO 2.8k 104 0
  • Bielanie Rozalinkonrad@hlg.com.pl
    Bielanie Rozalin 1.9k 0 0
  • Film -Zamach na Panstwo  ang.-Attempt on the State- nagrodzony na Festiwalu SztuAndrzej Tarkowski-Kiliszewski
    Film -Zamach na Panstwo ang.-Attempt on the State- nagrodzony na Festiwalu Sztu 2.1k 1 0
  • Finał WOŚP 2010konrad@hlg.com.pl
    Finał WOŚP 2010 2.7k 0 0
  • B.A.R - Dla rodziców LIVEwspolnatv
    B.A.R - Dla rodziców LIVE 1.8k 0 0
  • Gaz do dechy!MaszynyPancerne
    Gaz do dechy! 2.3k 726 220
  • Baca dance, Ryby010wspolnatv
    Baca dance, Ryby010 3.2k 0 0
  • Recenzja Gry MotoGP 08fabularnytv
    Recenzja Gry MotoGP 08 265 1 0
  • Katarzyna Cerekwicka - Ambasadorką Kampanii "Piękna bo Zdrowa - Zrób Badanie"Andrzej Tarkowski-Kiliszewski
    Katarzyna Cerekwicka - Ambasadorką Kampanii "Piękna bo Zdrowa - Zrób Badanie" 2.5k 10 0
  • Bożena Mielnik, Mały domek022wspolnatv
    Bożena Mielnik, Mały domek022 2.1k 0 0
  • Jan Ptaszyn Wroblewsk saksofonista i kompozytor w wywiadzie dla Telewizji ATVAndrzej Tarkowski-Kiliszewski
    Jan Ptaszyn Wroblewsk saksofonista i kompozytor w wywiadzie dla Telewizji ATV 2.1k 1 0
  • GeorgiaOnTheMoon_Childhood fmatysik
    GeorgiaOnTheMoon_Childhood 1.9k 0 0
  • Donald Trump chce dolara tak mocnego jak złoto?Newsrm.tv
    Donald Trump chce dolara tak mocnego jak złoto? 2.9k 12 0
  • Antyki - Dejmy sobie dzióbkawspolnatv
    Antyki - Dejmy sobie dzióbka 2.1k 0 0
  • Maggie o Fresh Faces World 2017 WarszawaAndrzej Tarkowski-Kiliszewski
    Maggie o Fresh Faces World 2017 Warszawa 1.7k 10 0
  • 2018_10_16_Listawspolnatv
    2018_10_16_Lista 1.8k 0 0
  • POCIĄG PERKUSYJNY- OGÓLNOPOLSKIE WARSZTATY PERKUSYJNE 2014DrumsetAcademy
    POCIĄG PERKUSYJNY- OGÓLNOPOLSKIE WARSZTATY PERKUSYJNE 2014 1.8k 1 2
  • cyrekweek#1- na śniadaniu u Gortata i banany w ParyżuCyrek-Digital
    cyrekweek#1- na śniadaniu u Gortata i banany w Paryżu 1.9k 0 0
  • Twoja.TVTwoja.TV
    Twoja.TV 136.7k 3.0k 2
  • Ri-jo - Marzynia Jelynia_Lista_1997wspolnatv
    Ri-jo - Marzynia Jelynia_Lista_1997 2.8k 0 0
  • WARSAW PolandАлександр СУХАНОВ
    WARSAW Poland 2.0k 11 0
  • Bieszczadzkie Drezyny Rowerowe -poleca newsHOTEL.pllukkfilm
    Bieszczadzkie Drezyny Rowerowe -poleca newsHOTEL.pl 2.8k 0 0
  • Trans Alfred Sosgórnik
    Trans 2.8k 5.1k 3
  • Elzbieta Maria Ksiezna Tarkowska - Chatila nadaje tytuły arystokratyczne 25.06.Andrzej Tarkowski-Kiliszewski
    Elzbieta Maria Ksiezna Tarkowska - Chatila nadaje tytuły arystokratyczne 25.06. 6.2k 0 0
  • B.A.R. - Język młodzieżowywspolnatv
    B.A.R. - Język młodzieżowy 2.0k 0 0
  • final 1Mateusz
    final 1 327 0 0
  • Jolanta Kwasniewska - Prezydentowa  wywiad do Programu Warszawa w ObiektywieAndrzej Tarkowski-Kiliszewski
    Jolanta Kwasniewska - Prezydentowa wywiad do Programu Warszawa w Obiektywie 2.4k 3.9k 0
  • Wiano_Jeno fmatysik
    Wiano_Jeno 2.9k 0 0
  • VW T3 Multivan - Klasykomaniak - odcinek #7Klasykomaniak
    VW T3 Multivan - Klasykomaniak - odcinek #7 4.8k 6.6k 3
  • SERVOOS - Razem152wspolnatv
    SERVOOS - Razem152 1.6k 0 0
  • KedarnathAlfred Sosgórnik
    Kedarnath 1.9k 909 1
  • New For You - Strzała Amora - koncert_Lista_9020wspolnatv
    New For You - Strzała Amora - koncert_Lista_9020 2.8k 0 0
  • Ubezpieczenia szkolne 30 sek.Twoja.TV
    Ubezpieczenia szkolne 30 sek. 71.9k 0 0
  • List do córkiAI_Creator
    List do córki 333 1 0
  • Herbata zaparzona wodą z lodowcaCzajnikowy.pl
    Herbata zaparzona wodą z lodowca 1.9k 4 0
  • Nicole Sochacka -Wójcicka o Kampanii "Piękna bo Zdrowa-Zrób Badanie"Andrzej Tarkowski-Kiliszewski
    Nicole Sochacka -Wójcicka o Kampanii "Piękna bo Zdrowa-Zrób Badanie" 3.3k 10 0
  • Aleksandra Szwed o pracy nad kolejnymi utworami muzycznymi i o wystepach aktorskAndrzej Tarkowski-Kiliszewski
    Aleksandra Szwed o pracy nad kolejnymi utworami muzycznymi i o wystepach aktorsk 2.4k 10 0
  • 01 - Droga Ewakuacyjnascenamuzyczna
    01 - Droga Ewakuacyjna 2.5k 1.0k 0
  • Trawers- Nasza miłośćwspolnatv
    Trawers- Nasza miłość 1.8k 0 0
  • FAVORIT - KRĘCONE LOCZKI - OFFICIAL VIDEO (NOWOŚĆ DISCO POLO)DANCE24
    FAVORIT - KRĘCONE LOCZKI - OFFICIAL VIDEO (NOWOŚĆ DISCO POLO) 2.7k 100 0
  • UE_Reporter_27_11_2017 fmatysik
    UE_Reporter_27_11_2017 2.1k 0 0
  • PARTNERZY

    Radio Santec - Sophia TV
    Lokalni.pl
    Kinoamatorskie.pl
    Jambox
    Korbank

    Twoja.TV

    • Blog
    • Katalog korzyści
    • Zasięg Twoja.TV

    Pomoc

    • Do pobrania
    • Jak to działa?
    • FAQ
    UE

    Art'n'Media Fujarska spółka komandytowo - akcyjna realizuje projekt: „Interaktywna aplikacja do automatycznego tworzenia e-ramówki kanału telewizyjnego nadawanego w technologii IPTV w sieciach ISP, TVK, Smart TV, mobilnych oraz innych IP." Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka Oś priorytetowa 8. Społeczeństwo Informacyjne - zwiększenie innowacyjności gospodarki Działanie 8.1. Wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektornicznej Umowa nr: UDA-POIG.08.01.00-24-253/13-00 z dnia: 05-12-2013r. Projekt dofinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Dotacje na innowacje. Inwestujemy w Waszą przyszłość.

    • REGULAMIN
    • JAK DZIAŁA TWOJA.TV?
    • FAQ
    • NADAWCA
    • KONTAKT
    2026 © Twoja.TV Twoje filmy w telewizji!